dovolená chcinapláž logo

Invia: Grand Atilla hotel, Alanya Turecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Grand Atilla za super cenu od Invia.

Grand Atilla
Popis
Oblíbený a příjemný hotel u pláže za příznivou cenu.
Poloha
Hotel se nachází ve městě Alanya v oblasti Oba, cca 40 metrů od písčito-oblázkové pláže, v blízkosti hotelu najdete řadu možností k nákupům, restaurací, barů a obchodů, vzdálenost do centra města Alanye 3 kilometry
Vzdálenosti
Vzdálenost od letiště: 125 km, vzdálenost od pláže: 40 metrů.
Ubytování
Klimatizace, TV/SAT, telefon, WC, sprcha, vysoušeč vlasů, balkón s letním nábytkem. Možnosti obsazení pokoje: 2, 3, 2+1, 2+2.
Vybavení a služby
Recepce s lobby barem, restaurace s venkovní terasou, pool bar, disco, venkovní bazén s dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu, vodní skluzavky, wifi internet, parkování. All inclusive (10:00-23:00) zahrnuje: snídaně (7:30-9:30), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, odpolední čaj (čaj, káva, sladké pečivo) 16:30-17:30, neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů 10:00-23:00.

Služby hotelu v rámci all inclusive: lehátka a slunečníky u bazénu.

Služby nad rámec all inclusive (za příplatek): slunečníky, lehátka a občerstvení na pláži, a la carte restaurant, dovozní alkohol, čerstvé ovocné šťávy, zmrzlina, espresso, capuccino, pravá turecká káva, trezor, biliard, lékařská služba, masáže, kadeřnictví.

Invia a hotel Grand Atilla

invia

Hotel Grand Atilla můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Turecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Grand Atilla

Hotel Grand Atilla na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Turecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Grand Atilla.

Grand Atilla Turecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Grand Atilla Turecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Grand Atilla

Pokud pojedete do Grand Atilla v termínu od 23.9.2020 do 30.9.2020 dovolená Vás vyjde na 12 217 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 21.11.2019

Lokalita

Turecko, Alanya

Turecko je demokratickou zemí ležící v Malé Asii a z menší části v jihovýchodní Evropě. Z jihu omývá břehy Turecka Středozemní moře, ze západu Egejské moře. Na západním okraji evropské části Turecka probíhá hranice s Řeckem a Bulharskem. Severní břehy Turecka omývá Černé moře. Mezi nejznámější letoviska na Turecké riviéře patří např. Alanya, Antalya, Belek, Side a Kemer. Na Egejské riviéře jsou populární letoviska Bodrum, Marmaris, Fethiye aj.

Přečtěte si více informací o destinaci: Turecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Grand Atilla recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro