dovolená chcinapláž logo

Invia: Hotel Acar - hotel, Oba Turecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Hotel Acar - za super cenu od Invia.

Hotel Acar –
Poloha a popis
4* hotel Acar se nachází v části Oba, cca 2,5 km od centra Alanye. Nákupní možnosti naleznete v pěším dosahu od hotelu. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno od hotelu cca 130 km. Hotel je ideálním výchozím bodem k poznávání krás a historických památek Turecka.
Vybavení hotelu
4* hotel Acar byl otevřen v roce 2003 a zrekonstruován v roce 2015. Hotel se skládá ze tří 6 patrových budov, ve dvou z nich je k dispozici výtah. Celková kapacita zahrnuje 115 pokojů a 250 lůžek.

Hotel disponuje 24-hodinovou recepcí, lobby s televizí, hlavní restaurací, terasou s barem. V areálu hotelu se nachází fitness centrum, SPA centrum (sauna, masáže, turecké lázně), vnitřní bazén, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, bar u bazénu, a dětské hřiště. Je možné využít konzultaci s lékařem, nabídku hotelové prádelny, či poštovních, tiskových a fotografických služeb. K dispozici je otevřené parkoviště pro automobily.

Internetové wi-fi připojení je k dispozici ve společenských prostorách hotelu zdarma.

Vybavení pokoje
V hotelu je možné se ubytovat ve 3 typech hotelových pokojů:
• Economy – rozloha 14-17 m2
• Standard – rozloha 20-25 m2
• Rodinný pokoj (2 propojené místnosti) – rozloha 32 m2

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC, fénem, satelitní televizí, telefonem, individuální klimatizací, minibarem, bezpečnostním trezorem, a mají k dispozici balkón. Rodinné pokoje mají navíc malou ledničku.

Stravování
V hotelu je možné využít stravování formou All Inclusive, které zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, a drobné občerstvení během dne. All inclusive je možné využívat dle následujícího harmonogramu:

Stravovací program
• 07:30-09:30 Snídaně v hlavní restauraci
• 09:30-09:45 Pozdní snídaně v hlavní restauraci
• 12:30-14:00 Oběd v hlavní restauraci
• 11:00-16:00 Občerstvení v baru u bazénu
• 16:00-17:00 Káva, čaj, zákusky
• 18:30-20:30 Večeře v hlavní restauraci

pozn.: V hlavní restauraci je vyžadován vhodný dress code.

Nápojový program (zahrnuje nealkoholické nápoje, pivo, víno a místní alkoholické nápoje)
• Bar u bazénu: 10:00 – 23:00
• Bar na terase: 21:00 – 23:00

V ceně nápojového programu all inclusive není zahrnuto láhvové víno, turecká káva, čerstvé ovocné šťávy, dovážené nápoje a všechny druhy míchaných nápojů.

Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena – dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis
Písčito-oblázková pláž se nachází cca 150 m od hotelu. Přístup je možný přes místní komunikaci (k dispozici podchod). Plážový servis není zahrnutý v ceně služeb hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dostání za poplatek ve výši 2 EUR/osoba.
Pro děti
Oddělená dětská část v bazénu, dětské hřiště, dětské židličky v hotelové restauraci.
Služby v ceně
V ceně je zahrnuta možnost wi-fi připojení v hotelové lobby, užívání hotelové knihovny, návštěva fitness centra, návštěva SPA centra (vniřní bazén, sauna a turecké lázně) v rozmezí 13:00-15:00, vybrané sportovní aktivity (stolní tenis a šipky), a užívání slunečníků a lehátek u venkovního plaveckého bazénu.

Kompletní nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně zájezdu, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek
V ceně není zahrnut pronájem bezpečnostní schránky na pokoji, návštěva SPA centra mimo bezplatné časové rozmezí, masáže, tiskové, poštovní a fotografické služby, konzultace s lékařem, služby hotelové prádelny, a lehátka a slunečníky na pláži.

Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Poznámka
Otevřené parkoviště je hotelovým hostům k dispozici zdarma.
Domácí zvířata nejsou povolena.
Povolená hmotnost zavazadla
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Hotel Acar –

invia

Hotel Hotel Acar – můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Turecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Hotel Acar –

Hotel Hotel Acar – na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Turecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Hotel Acar –.

Hotel Acar – Turecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Hotel Acar – Turecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Hotel Acar –

Pokud pojedete do Hotel Acar – v termínu od 3.10.2020 do 9.10.2020 dovolená Vás vyjde na 11 159 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 21.11.2019

Lokalita

Turecko, Oba

Turecko je demokratickou zemí ležící v Malé Asii a z menší části v jihovýchodní Evropě. Z jihu omývá břehy Turecka Středozemní moře, ze západu Egejské moře. Na západním okraji evropské části Turecka probíhá hranice s Řeckem a Bulharskem. Severní břehy Turecka omývá Černé moře. Mezi nejznámější letoviska na Turecké riviéře patří např. Alanya, Antalya, Belek, Side a Kemer. Na Egejské riviéře jsou populární letoviska Bodrum, Marmaris, Fethiye aj.

Přečtěte si více informací o destinaci: Turecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Hotel Acar - recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro