dovolená chcinapláž logo

Invia: Ikiz hotel, Kleopatra Turecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Ikiz za super cenu od Invia.

Ikiz
Poloha a popis
Hotel Kleopatra Ikiz leží přímo na krásné písečné Kleopatřině pláže, která je oddělená pouze promenádou a místní komunikací. Hotel je vhodný pro nenáročné klienty, kteří si rádi užívají živějšího město. Centrum Alanye je vzdálené pouze 1 km od nebo 5 minut jízdy místní autobusovou dopravou. V blízkosti hotelu je mnoho restaurací, barů i klubů. Hotel disponuje svým umístěním
Vybavení hotelu
Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, restaurací s vnitřním i venkovním posezením, barem u bazénu (otevře od 10:00 – 22:00), venkovním bazénem, dětským bazénem, skluzavkou přímo od bazénu, plážovým volejbalem, stolním tenisem, šipkami, billiardem, živou muzikou, jednou týdně zábava ve formě tureckého večera, Wi-Fi, možností připojení k internetu v hale, trezorem a parkovištěm přímo u hotelu.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, balkonem, satelitní TV, přehrávačem hudby, telefonem, internetovým připojením, koupelnou se sprchou a WC, vysoušečem vlasů, trezorem. Pokoje nabízejí výhled na Taurus pohoří a nebo na moře a bazén.
Stravování
Stravování probíhá formou All inclusive (snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu)

08:00-10:00 Snídaně
12:30-13:30 Oběd
16:30-17:00 Káva/čaj
19:00-21:00 Večeře

Hlavní restaurace nabízí venkovní i vnitřní sezení.

Bar u bazénu: 10:00 – 22:00

Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby jsou v rámci all inclusive na baru u bazénu (10:00 – 23:00)

Nápoje za poplatek: vybrané alkoholické nápoje, čerstvé džusy, turecká káva, koktejly, ayran, nápoje v lahvích a zmrzlina.

Změna složení i časů all inclusve vyhrazena – dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis
Krásná písečná Kleopatřina pláž je od hotelu oddělena pouze místní promenádou a komunikací. Vodní sporty a plážový servis za poplatek.
Pro děti
Skluzavka do bazénu, dětský bazén.
Služby za poplatek
Vodní sporty na pláži, Wi-Fi, připojení k internetu, trezor.
Povolená hmotnost zavazadla
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Ikiz

invia

Hotel Ikiz můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Turecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Ikiz

Hotel Ikiz na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Turecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Ikiz.

Ikiz Turecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Ikiz Turecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Ikiz

Pokud pojedete do Ikiz v termínu od 28.9.2020 do 1.10.2020 dovolená Vás vyjde na 10 090 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 21.11.2019

Lokalita

Turecko, Kleopatra

Turecko je demokratickou zemí ležící v Malé Asii a z menší části v jihovýchodní Evropě. Z jihu omývá břehy Turecka Středozemní moře, ze západu Egejské moře. Na západním okraji evropské části Turecka probíhá hranice s Řeckem a Bulharskem. Severní břehy Turecka omývá Černé moře. Mezi nejznámější letoviska na Turecké riviéře patří např. Alanya, Antalya, Belek, Side a Kemer. Na Egejské riviéře jsou populární letoviska Bodrum, Marmaris, Fethiye aj.

Přečtěte si více informací o destinaci: Turecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Ikiz recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro