dovolená chcinapláž logo

Invia: Limak Arcadia Golf & Sport Resort hotel, Belek Turecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Limak Arcadia Golf & Sport Resort za super cenu od Invia.

Limak Arcadia Golf & Sport Resort
Poloha a popis
Limak Arcadia Golf & Resorts byl vystavěn na ploše 97.000 m2 a nachází se v samém srdci letoviska Belek v piniovém lese. V areálu komplexu naleznete širokou škálu nabídky různých aktivit a dovolená zde uspokojí jistě i tu náročnější klientelu.
Vybavení hotelu
Hotel je zajímavě členěn do okolní krajiny,skládá se z několika na sebe navazujících bloků. V hlavní části je vstupní hala s recepcí a výtahy, lobby lobby bar, hlavní hotelová restaurace, 5 restaurací a la carte (italská,turecká, mexická, rybí a barbecue) – nutná rezervace, 3 bary, bar na pláži, fast food u pláže, pasáž s obchody a 4 tenisové kurty, velké fotbalové hřiště, bar u bazénů.
Vybavení pokoje
Standardní pokoje mají koupelnu se sprchou / WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, satelitní televizi, telefon, minibar, trezor, koberec v obytném prostoru a balkon.
Rodinné pokoje mají stejné vybavení, mají obytný prostor a oddělenou ložnici.
Stravování
ULTRA All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídani, zmrzlinu u bazénu 12:30-14:30, odpolední snack 13:00-16:00 hodin, odpolední čaj, kávu a zákusek, půlnoční občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje kromě některých zahraničních podávané ve všech zařízeních hotelu 10:00-24:00 hodin a v lobby baru 24 hodin denně
Pláž a plážový servis
Hotelová pláž je široká a písečná, táhne se podél celého areálu, má rovněž písečný vstup do moře, Sprchy a bar na pláži, k dispozici lehátka, podložky, osušky a slunečníky.
Pro děti
Tobogán, dětský bazén, skluzavka, miniklub (4-12 let), menu v restauraci, minidisko, animace po celý den.
Povolená hmotnost zavazadla
do 23 kg na osobu, příruční zavazadlo 7 kg na osobu
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Limak Arcadia Golf & Sport Resort

invia

Hotel Limak Arcadia Golf & Sport Resort můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Turecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Limak Arcadia Golf & Sport Resort

Hotel Limak Arcadia Golf & Sport Resort na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Turecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Limak Arcadia Golf & Sport Resort.

Limak Arcadia Golf & Sport Resort Turecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Limak Arcadia Golf & Sport Resort Turecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Limak Arcadia Golf & Sport Resort

Pokud pojedete do Limak Arcadia Golf & Sport Resort v termínu od 11.5.2020 do 14.5.2020 dovolená Vás vyjde na 12 390 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 21.11.2019

Lokalita

Turecko, Belek

Turecko je demokratickou zemí ležící v Malé Asii a z menší části v jihovýchodní Evropě. Z jihu omývá břehy Turecka Středozemní moře, ze západu Egejské moře. Na západním okraji evropské části Turecka probíhá hranice s Řeckem a Bulharskem. Severní břehy Turecka omývá Černé moře. Mezi nejznámější letoviska na Turecké riviéře patří např. Alanya, Antalya, Belek, Side a Kemer. Na Egejské riviéře jsou populární letoviska Bodrum, Marmaris, Fethiye aj.

Přečtěte si více informací o destinaci: Turecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2022 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, Limak Arcadia Golf & Sport Resort tripadvisor, Limak Arcadia Golf & Sport Resort recenze, Limak Arcadia Golf & Sport Resort invia hotel, čedok, exim tours, ulozto_cz , stahování z youtube, stahuj
Akce: Egypt, all inclusive 9 990 Kč