dovolená chcinapláž logo

Saray Beach hotel, Kleopatra Turecko , last minute dovolená léto 2021 Invia

Pohodová dovolená v hotelu Saray Beach za super cenu od Invia.

Saray Beach
Popis
Alanya
Mladé a rozvíjející se letovisko (cca 120 km od letiště v Antalya), které patří k těm nejatraktivnějším na Turecké Riviéře. Dnes je Alanya známa svými dlouhými písečnými plážemi s bujnou vegetací palem, datlovníků a banánovníků, starým městem s jeho památkami a obchůdky s tradičními stříbrnými a zlatými šperky, tržištěm a butiky se špičkovými koženými výrobky.
Ubytování
Hotel SARAY BEACH KLEOPATRA****
Jeden z mála hotelů ležících přímo na Kleopatřině pláži mající i plážový bar v rámci all inclusive! Krásný rekonstruovaný hotel velmi zdařilé architektury uspokojí i náročnější klientelu (v roce 2012 nově po rekonstrukci pokojů). V těsné blízkosti je hlavní nákupní zóna – bulvár Ataturk. Hotel je vybaven restaurací, lobby barem, vstupní halou s recepcí, výtahem, televizním koutkem, venkovním bazénem s oddělenou dětskou částí (se skluzavkou) s lehátky a slunečníky zdarma, barem u bazénu, plážovým barem s lehátky a slunečníky na pláži zdarma!. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (na vyžádání možnost zajistit pokoje s možností dvou přistýlek pro děti do 12-ti let – omezené množství) mají vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), SAT-TV, telefon, minibar a sejf (za poplatek), klimatizaci (zdarma) a balkón.

Invia a hotel Saray Beach

invia

Hotel Saray Beach můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Turecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Saray Beach

Hotel Saray Beach na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Turecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Saray Beach.

Saray Beach Turecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Saray Beach Turecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Saray Beach

Pokud pojedete do Saray Beach v termínu od 1.5.2021 do 5.5.2021 dovolená Vás vyjde na 13 147 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Lokalita

Turecko, Kleopatra

Turecko je demokratickou zemí ležící v Malé Asii a z menší části v jihovýchodní Evropě. Z jihu omývá břehy Turecka Středozemní moře, ze západu Egejské moře. Na západním okraji evropské části Turecka probíhá hranice s Řeckem a Bulharskem. Severní břehy Turecka omývá Černé moře. Mezi nejznámější letoviska na Turecké riviéře patří např. Alanya, Antalya, Belek, Side a Kemer. Na Egejské riviéře jsou populární letoviska Bodrum, Marmaris, Fethiye aj.

Přečtěte si více informací o destinaci: Turecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2021 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, Saray Beach tripadvisor, Saray Beach recenze, Saray Beach invia hotel george 24, George přihlášení , ulozto_cz , stahování z youtube / stahuj
Vyhledejte si termín a cenu u