dovolená chcinapláž logo

Süral Garden hotel, Colakli Turecko , last minute dovolená léto 2021 Invia

Pohodová dovolená v hotelu Süral Garden za super cenu od Invia.

Süral Garden
Poloha a popis
Süral Garden Hotel se nachází v tureckém letovisku Side v olbasti Colakli. Hotel se nachází pouze 250 m od své soukromé písčité pláže a je situován v krásné palmové zahradě. Nejbližší vesnička Colakli je vzdálená 2km, do nejbližšího města Manavgat je to 12 km a na letiště Antalya je vzdálenost 55 km. Pro dopravu v oblasti je možné využít místní autobusovou dopravu.
Vybavení hotelu
Hotel se skládá z hlavní budovy, která má 4 patra a z apartmánů, které mají 2 patra. K hotelu patří lobby, lobby bar, bar u bazénu, recepce, směnárna, TV v lobby, internet v lobby a na recepci, restaurace s terasou, bazén, dětský bazén, amfiteátr. Možnosti nákupů v okolí hotelu.
Vybavení pokoje
V hotelu je 118 pokojů a 36 apartmánů. Ve vybavení každého pokoje je koupelna s WC, minibar, TV Sat, radio, klimatizace, telefon, trezor (za poplatek), fén na vlasy, balkón, Wi-Fi zdarma.
Stravování
Program all inclusive formou bufetu zahrnuje snídaně, obědy, večeře, nealkoholické a místní alkoholické nápoje (10:00-00:30), odpolední snack a kávu.
Pláž a plážový servis
Vlastní písčitá pláž 250 m od hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Plážový bar.
Pro děti
Dětský bazén. miniklub, animační programy.
Služby v ceně
Wi-Fi, plážový servis.
Služby za poplatek
Kulečník, masáže, vodní sporty, trezor.
Povolená hmotnost zavazadla
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Süral Garden

invia

Hotel Süral Garden můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Turecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Süral Garden

Hotel Süral Garden na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Turecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Süral Garden.

Süral Garden Turecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Süral Garden Turecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Süral Garden

Pokud pojedete do Süral Garden v termínu od 28.9.2020 do 1.10.2020 dovolená Vás vyjde na 10 790 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 21.11.2019

Lokalita

Turecko, Colakli

Turecko je demokratickou zemí ležící v Malé Asii a z menší části v jihovýchodní Evropě. Z jihu omývá břehy Turecka Středozemní moře, ze západu Egejské moře. Na západním okraji evropské části Turecka probíhá hranice s Řeckem a Bulharskem. Severní břehy Turecka omývá Černé moře. Mezi nejznámější letoviska na Turecké riviéře patří např. Alanya, Antalya, Belek, Side a Kemer. Na Egejské riviéře jsou populární letoviska Bodrum, Marmaris, Fethiye aj.

Přečtěte si více informací o destinaci: Turecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2021 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, Süral Garden tripadvisor, Süral Garden recenze, Süral Garden invia hotel george 24, George přihlášení , ulozto_cz , stahování z youtube / stahuj
Vyhledejte si termín a cenu u