dovolená chcinapláž logo

Süral Saray hotel, Colakli Turecko , last minute dovolená léto 2021 Invia

Pohodová dovolená v hotelu Süral Saray za super cenu od Invia.

Süral Saray
Poloha a popis
Hotel Süral Saray se nachází v oblasti Colakli v Side přímo na pláži. Na letiště v Antalyi je to 55 km, 9 km do historického centra Side a 12 km do města Manavgat. Hotel se nachází v rozlehlé 100.000 m2 velké zahradě plné palem. Hlavní budova hotelu má celkem 4 patra. Naleznete zde také soukromou písečnou pláž a několik bazénů.
Vybavení hotelu
V hotelu naleznete recepci, směnárnu, poštu, místnost s TV, připojení na internet, konferenční místnost, restauraci, bar, diskotéku, vnitřní vyhřívaný bazén, minimarket, kadeřnictví, klenotnictví, obchod s kůži, služby lékaře, soukromou pláž, amfiteátr, bazén, dětský bazén, tenisový kurt, billiard, stolní tenis, saunu, turecké lázně, fitness centrum a mini club.
Vybavení pokoje
K dipozici máme 2 typy pokojů, Standard a Eco pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny: koupelnou s WC, minibarem, satelitní TV, radiem, klimatizací, telefonem, bezpečnostní schránkou ( za poplatek), vysoušečem vlasů, balkónem a sedací soupravou.
Stravování
Stravování je formou all inclusive v hlavní restauraci.
Pláž a plážový servis
Soukromá písečná pláž se nachází přímo u hotelu a jsou na ní lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.
Pro děti
Hotel je pouze pro osoby dospělé starší 17 let.
Služby v ceně
Stolní tenis, tenisový kurt, turecké lázně, sauna, fitness centrum, lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu.
Služby za poplatek
Balliard, noční osvětlení a vybavení na tenis, masáže, vodní sporty na pláži, dovážené alkoholické nápoje. Kompletní seznam služeb, které jsou zdarma a které za poplatek obdržíte po příjezdu na hotel.
Poznámka
Hotel je určen pouze pro hosty ve věku 17+ let.
Povolená hmotnost zavazadla
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Süral Saray

invia

Hotel Süral Saray můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Turecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Süral Saray

Hotel Süral Saray na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Turecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Süral Saray.

Süral Saray Turecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Süral Saray Turecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Süral Saray

Pokud pojedete do Süral Saray v termínu od 28.9.2020 do 1.10.2020 dovolená Vás vyjde na 11 490 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 21.11.2019

Lokalita

Turecko, Colakli

Turecko je demokratickou zemí ležící v Malé Asii a z menší části v jihovýchodní Evropě. Z jihu omývá břehy Turecka Středozemní moře, ze západu Egejské moře. Na západním okraji evropské části Turecka probíhá hranice s Řeckem a Bulharskem. Severní břehy Turecka omývá Černé moře. Mezi nejznámější letoviska na Turecké riviéře patří např. Alanya, Antalya, Belek, Side a Kemer. Na Egejské riviéře jsou populární letoviska Bodrum, Marmaris, Fethiye aj.

Přečtěte si více informací o destinaci: Turecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2021 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, Süral Saray tripadvisor, Süral Saray recenze, Süral Saray invia hotel george 24, George přihlášení , ulozto_cz , stahování z youtube / stahuj
Vyhledejte si termín a cenu u