dovolená chcinapláž logo

Invia: Azul Beach Resort Montenegro hotel, Ada Černá Hora Ulcinjská riviéra , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Azul Beach Resort Montenegro za super cenu od Invia.

Azul Beach Resort Montenegro
Poloha

Rozhlehlý hotelový resort v oblasti Ulcinj (známá pro svou širokou a 12 km dlouhou písečnou pláž s léčivými účinky) cca 3,5 km od centra města Ulcinj. Hotel přímo u privátní široké písečné pláže. Pouze pár metrů od hotelu je Aqua park (za poplatek).

Vybavení

479 pokojů (spojení původně dvou hotelů), recepce, několik venkovních bazénů, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, restaurace (hlavní restaurace, balkánská restaurace), a la carte restaurace L’Osteria (italská kuchyně) a The Knife (speciality z grilu), několik barů (Sunrise u bazénu, Sunset u bazénu, Pubbazulos bar, lobby bar, Magnolia bar a Marley plážový bar), divadlo, oddělená Adults only část, parkování (zdarma)

Pokoje
Zábava

Denní i večerní animační aktivity pro děti i dospělé (živá hudba, profesioonální vystoupení, dj), aquapark a zábavní park (obojí za poplatek).

Stravování

Ultra all inclusive

Pláž

Přímo u široké a dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Plážový bar, vodní centrum (za poplatek), aquapark (za poplatek) a plážový volejbal. Ručníky na pláž k zapůjčení zdarma.

Program all inclusive
Pro děti

Dětské hřiště, několik dětských bazénů, vnitřní herna, animační program.

Internet

Zdarma: ve společných prostorách i na pokojích.

Maximální obsazenost
Doba transferu

120 min

Základní cena zahrnuje

Invia a hotel Azul Beach Resort Montenegro

invia

Hotel Azul Beach Resort Montenegro můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Černá Hora. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Azul Beach Resort Montenegro

Hotel Azul Beach Resort Montenegro na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Černá Hora, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Azul Beach Resort Montenegro.

Azul Beach Resort Montenegro Černá Hora a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Azul Beach Resort Montenegro Černá Hora a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Azul Beach Resort Montenegro

Pokud pojedete do Azul Beach Resort Montenegro v termínu od 16.7.2022 do 23.7.2022 dovolená Vás vyjde na 26 490 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Lokalita

Černá Hora, Ulcinjská riviéra, Ada

Černá Hora, nejmladší stát Evropy, jež vznikl 3. června 2006, je velmi atraktivní a hlavně neokoukanou oblastí, kde se ještě naplno nerozvinul turistický ruch. Je načase poznat nové krajiny, proto hurá do Černé Hory!
Republika Černá Hora o rozloze 13 812 km2 se rozprostírá na jihozápadě Balkánského poloostrova a nechává se omývat Jaderským mořem. Sousedí s Bosnou a Hercegovinou, Chorvatskem, Albánií a Srbskem.

Přečtěte si více informací o destinaci: Černá Hora

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Azul Beach Resort Montenegro recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro