dovolená chcinapláž logo

Invia: Augustis hotel, Limenaria Řecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Augustis za super cenu od Invia.

Augustis
Popis
Hornaté vnitrozemí, členité pobřeží se stovkami malebných písečných pláží, borovicové háje klenoucí se na býlích skalnatých výběžcích nad tyrkysově modrou mořskou hladinou, usměvaví lidé a přátelská atmosféra – vítejte na ostrově Thassos…

LIMENARIA – letovisko s úzkými uličkami, obchůdky, tavernami, bary a markety, dlouhou písečnou pláží a pěší promenádou. Atraktivnost středisku dodává malý přístav a malebné centrum města, které ožívá zejména ve večerních hodinách. Limenarie je místo, které si zamilují všechny věkové kategorie návštěvníků.

Ubytování
Studia AUGUSTIS *** – se nachází cca 100 m od písčité pláže a 400 m od centra. K dispozici jsou 2lůžková a 3lůžková studia (3lůžková studia mají i třetí lůžko pevné – nikoli přistýlku, do 3lůžkového studia je možno ubytovat navíc jedno dítě do 5-ti let bez nároku na lůžko – sdílící manželské lůžko s rodiči). Všechna studia mají vlastní soc. zařízení, kuchyňský kout, balkón, TV a klimatizací (za cca 5EUR/den). Wi-Fi zdarma, v přízemí vily se nachází sídlo místní partnerské cestovní kanceláře a sídlo delegátky.
Vybavení a služby
Wi-Fi v celém objektu bezplatně, v přízemí vily se nachází sídlo místní partnerské cestovní kanceláře a sídlo delegátky. Kancelář zajišťuje také půjčení automobilů, motorek a jízdních kol.
Další informace
písčitá pláž pouhých 100 m od hotelu, lehátka a slunečníky (za konzumaci v plážovém baru), sprchy na pláži k dispozici.

Invia a hotel Augustis

invia

Hotel Augustis můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Augustis

Hotel Augustis na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Augustis.

Augustis Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Augustis Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Augustis

Pokud pojedete do Augustis v termínu od 15.9.2020 do 25.9.2020 dovolená Vás vyjde na 11 151 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Brno
Strava: Bez stravy

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Limenaria

Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.
Mrkněte na jeden z nejkrásnějších Řeckých ostrovů Zakynthos

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Augustis recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro