dovolená chcinapláž logo

Invia: Big Village Hotel hotel, Řecko Skala , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Big Village Hotel za super cenu od Invia.

Big Village Hotel
Informace o hotelu

Big Village Hotel je umístěný v srdci letoviska Skala na jihozápadě ostrova Kefalonia, kde jsou obchody, bary a restaurace, takže zde najdete spoustu aktivit. Skala je známá svými dlouhými, krásnými a čistými písečnými plážemi v jejich blízkosti jsou malé přírodní zálivy s odlehlými plážemi. Díky atraktivním plážím a infrasktruktuře je Skala vyhledávaným letoviskem s nočním životem. Pobřežní cesta ze Skaly do Porosu je dlouhá asi 12 km a nabízí nádherný výhled na měnící se moře, skalnaté útesy a dlouhé oblázkové pláže. Na nedaleké pláži Potamakia najdete želvy Caretta-Caretta, které kladou vajíčka do písku. Celá oblast nabízí nádherný výhled na ostrov Zakynthos (Zante), Peloponés a Jónské moře.

Upozornění: “Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.”

Vzdálenost
Popis pokoje

Ubytování za příplatek

Popis hotelu
Popis pláže
Sportovní aktivity za příplatek
Strava v ceně

Invia a hotel

invia

Hotel můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište:

Hotel na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište .

Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Big Village Hotel

Pokud pojedete do Big Village Hotel v termínu od 12.6.2023 do 15.6.2023 dovolená Vás vyjde na 11 613 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Snídaně

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Skala

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2022 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, Big Village Hotel tripadvisor, Big Village Hotel recenze, Big Village Hotel invia hotel, čedok, exim tours, ulozto_cz , stahování z youtube, stahuj
Akce: Egypt, all inclusive 9 990 Kč