dovolená chcinapláž logo

Invia: Billis hotel, Leptokaria Řecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Billis za super cenu od Invia.

Billis
DOPORUČENÍ CK
– zahrada
– gril
– česky mluvící majitelé
– dostatek soukromí
– LIDL a místní CK jsou nedaleko
ZDARMA
– klimatizace, trezor
Poloha
penzion v klidné ulici Vasileou Konstantinu, 500 m vzdušnou čarou od moře a přímo 250 m od hlavní třídy Metaxy v městečku Leptokárie v Olympské riviéře Pieria. Nabízíme Vám krátkodobý i dlouhodobý pronájem rodinného bytu a garsoniér v přízemí a v 1. patře této nemovitosti. Předností některých z nich jsou privátní zony, které jsou pro relaxaci velmi důležité …
U objektu je zahrada s altánem a s venkovním grilem. V okolí najdete kavárny a bary, kde nabízejí Wi-Fi připojení zdarma za konzumaci nápoje. Umístění tohoto penzionu mimo centrum městečka nabízí klid a pohodu. Nejbližší pekárny, obchody, bary, restaurace jsou na hlavní třídě Metaxe, na náměstí i ve vedlejších ulicích. Náměstí, kde se konají trhy každé úterý, je vzdáleno cca 250 m. Nedaleko od penzionu je fotbalové hřiště s umělým trávníkem a osvětlením. K dispozici je pro veřejnost zdarma, nelze však předem zarezervovat. Lidl je 500 m od penzionu. Tento penzion nabízí příjemné a klidné prostředí pro dovolenou s možností grilování, se zahradou a s přímým výhledem na nejvyšší pohoří Řecka – Olymp (2 918 m n. m.). Ubytování je vhodné svou polohou k návštěvě jak centrální pláže, tak i pláže méně frekventované. Na centrální pláži se vám dostane veškerého vyžití – taverny, rychlá občerstvení, kavárny na pláži, plážové bary nabízející lehátka a slunečníky zdarma – stačí si objednat kávu, či jiný nápoj. Půjčovna šlapadel, jízda na nafukovacím banánu (v plné sezóně) a další atrakce pro děti i dospělé. Na klidnější části pláže je frekvence turistů menší a máte zde větší soukromí.
Destinace
Oblast Olympské riviéry je jedinečná díky své poloze a klimatu, který nabízí kombinace nejvyšších hor Řecka a Egejského moře. Právě tato oblast se mimo jiné pyšní modrou vlajkou čistoty moře. Díky nejvyššímu pohoří – Olympu, je Olympská riviéra zelenejší a atraktivnější než jiné lokality Řecka. Tato lokalita je situována velmi optimálně i k náštěvě různých archeologických nalezišť, pamětihodností i přírodních úkazů.
Pláž
písečná pláž s oblázky, pozvolný vstup do moře, moře oceněné vlajkou čistoty
Přibližné GPS souřadnice
40.056302,22.562698
Popis
součástí každé garsoniéry je kuchyňský kout se základním vybavením (elektrický dvouvařič, digestoř, lednice, rychlovarná konvice, základní nádobí, kuchyňský dřez s tekoucí teplou i studenou vodou), TV, větrák, trezor, klimatizace s antibakteriální složkou a koupelna s vanou a WC. U objektu je zahrada a altán s venkovním grilem. Vrátka se zamykají a tak je zahrada s altánem jako stvořená pro rodiny s dětmi. S majiteli se domluvíte česky.
Kapacita
* třílůžkové garsoniéry s možností přistýlky, s balkónem či teráskou
* čtyřlůžková garsoniéra s možností přistýlky, terasa s pergolou
* rodinný byt s prostornou terasou:

* třílůžková garsoniéra č. 1- se nachází v přízemí s prostornou terasou přistíněnou markýzou. Vybavený kuchynský kout – elektrický dvouvařič, digestoř, lednice, varná konvice, dřez s tekoucí teplou i studenou vodou a základní nádobí Vám poslouží při přípravě večerního pohoštění stejně jako každodenní stravy. Lůžka jsou pohodlná s pěnovými matracemi 80 cm šíře, je možno doplnit o přistýlku. Klimatizace s antibakteriální složkou s topným tělesem i pro možné vytápění v chladných měsících. Samostatná koupelna s vanou a WC, elektrické zásuvky odpovídající koncovkám českých spotřebičů. Plochá TV a Trezor. Lůžkoviny a ručníky jsou součástí krátkodobého pronájmu.

* třílůžková garsoniéra č. 11 – se nachází v 1. patře s balkonem přistíněným markýzou. V exteriéru najdete vybavený kuchyňský kout – elektrický dvouvařič, digestoř, lednice, varná konvice, dřez s tekoucí teplou i studenou vodou a základní nádobí Vám poslouží při přípravě večerního pohoštění stejně jako každodenní stravy. Lůžka jsou pohodlná s pěnovými matracemi 80 cm šíře, je možno doplnit o přistýlku. Klimatizace s antibakteriální složkou s topným tělesem i pro možné vytápění v chladných měsících. Samostatná koupelna s vanou a WC, elektrické zásuvky odpovídající koncovkám českých spotřebičů. Plochá TV a Trezor. Lůžkoviny a ručníky jsou součástí krátkodobého pronájmu.

* čtyřlůžková garsoniéra č. 2 – se nachází v přízemí s terasou a přistíněnou pergolou, dává příjemný pocit soukromí při Vašem posezení. Vybavený kuchynský kout – elektrický dvouvařič, digestoř, lednice, varná konvice, dřez s tekoucí teplou i studenou vodou a základní nádobí Vám poslouží při přípravě večerního pohoštění stejně jako každodenní stravy. Lůžka jsou pohodlná s pěnovými matracemi 80 cm šíře, je možno doplnit o přistýlku. Klimatizace s antibakteriální složkou s topným tělesem i pro možné vytápění v chladných měsících. Samostatná koupelna s vanou a WC, elektrické zásuvky odpovídající koncovkám českých spotřebičů. Plochá TV a Trezor. Lůžkoviny a ručníky jsou součástí krátkodobého pronájmu.

*rodinný byt se nachází v přízemí a skládá se ze dvou samostatných garsoniér č. 3 a č. 4. (2lůžkový + 3lůžkový) se společnou terasou vybavenou posezením pro 6 osob, pohovkou a plochou TV a společnou vstupní předsíní. Každý byt má svůj samostatný vchod z předsíně. Lůžka jsou pohodlná s pěnovými matracemi 80 cm šíře, je možno doplnit o přistýlku. Klimatizace s antibakteriální složkou s topným tělesem i pro možné vytápění v chladných měsících. Samostatná koupelna s vanou a WC, elektrické zásuvky odpovídající koncovkám českých spotřebičů. Trezor. Lůžkoviny a ručníky jsou součástí krátkodobého pronájmu.
Dvoulůžkový byt s velkým, plně vybaveným kuchyňským koutem (trouba s varnou čtyř ploténkovou deskou, digestoř, rychlovarná konvice, dřez s tekoucí teplou i studenou vodou, mikrovlnná trouba, lednice, mrazák, toastovač, mixér a další elektrické spotřebiče), samostatná koupelna s WC a samostatný vchod.
Třílůžkový byt s kuchyňským koutem (elektrický dvouvařič, digestoř, lednice, varná konvice, dřez s tekoucí teplou i studenou vodou), samostatná koupelna s WC a samostatný vchod. Společná prostorná terasa s TV, pohovkou a posezením.
DOSTATEK SOUKROMÍ – IDEÁLNÍ PRO PARTU LIDÍ, RODINU S DĚTMI, NEBO PŘÁTELE!

Stravování
vlastní.
Klimatizace
zdarma.
Vzdálenost
120 km od letiště Thessaloniki.
Slevy
ČASOVĚ OMEZENÉ SLEVY:
10% sleva stálý klient, tato sleva platí při zakoupení zájezdu a úhradě 100% ceny do 31.1.2020 prodloužena do 20.2.!
6% senior 55+, tato sleva platí při zakoupení zájezdu a úhradě 100% ceny do 31.1.2020 prodloužena do 20.2.!
5% nový klient, tato sleva platí při zakoupení zájezdu a úhradě 100% ceny do 31.1.2020 prodloužena do 20.2.!

5% sleva stálý klient, tato sleva platí při zakoupení zájezdu a úhradě 100% ceny do 30.4.2020
4% senior 55+, tato sleva platí při zakoupení zájezdu a úhradě 100% ceny do 30.4.2020
3% nový klient, tato sleva platí při zakoupení zájezdu a úhradě 100% ceny do 30.4.2020

ČASOVĚ NEOMEZENÉ SLEVY:
3% sleva stálý klient, tato sleva platí při zakoupení zájezdu a úhradě zálohy zájezdu ve výši 50% ceny při zakoupení

TOP SLEVA 1.DÍTĚ 2-12 let pouze za cenu dopravy.

2. DÍTĚ LETECKY 5 990,- Kč 2-6 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko- OMEZENÝ POČET PŘISTÝLEK.

Dítě do dvou let zdarma, hradí jen servisní poplatek 1.000,-Kč.

Dětské ceny platí při doprovodu dvou plně platících osob.

Invia a hotel Billis

invia

Hotel Billis můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Billis

Hotel Billis na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Billis.

Billis Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Billis Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Billis

Pokud pojedete do Billis v termínu od 31.5.2020 do 7.6.2020 dovolená Vás vyjde na 10 835 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Bez stravy

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Leptokaria

Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.
Mrkněte na jeden z nejkrásnějších Řeckých ostrovů Zakynthos

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Billis recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro