dovolená chcinapláž logo

Invia: Christos II. hotel, Řecko Řecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Christos II. za super cenu od Invia.

Christos II.
Popis
Poloha: Tato jednopatrová vilka se nachází v klidné části letoviska 220 m od prostorné oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Bary s plážovým servisem bez poplatku, pouze za konzumaci. Studia v prvním patře mají boční výhled na moře. Vila nabízí příjmené venkovní posezení s možností grilování. Centrum letoviska, které láká k příjemným procházkám a prázdninovým nákupům, je vzdáleno 350 m. Blízká dostupnost všech služeb – taverny, supermarkety a obchůdky. Kapacita: 2x studio pro 2-3 osoby a 2x studio pro 2-4 osoby.

Ubytování ve vile Christos II. v letovisku Nea Vrasna: standardní studia pro 2 – 4 osoby
sociální zařízení (WC, sprcha)
kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí, varná konvice)
Wi-Fi ZDARMA, trezor (za poplatek 1 €/den)
klimatizace (za poplatek 5 €/den)
balkon se zahradním nábytkem

Stravování ve vile Christos II. v letovisku Nea Vrasna: Vlastní vaření nebo možnost zajištění stravování v řecké taverně Zinon.
Snídaně (rozšířená kontinentální – v době 9:00-10:00 hod.) za příplatek 120 Kč/osoba/den
Večeře ( výběr z jídelního lístku z 20 druhů jídel včetně salátu, ovoce nebo dezert, pečivo, nápoj (pivo, víno, nealko). Podává se v době 13:00 – 21:00 hod., za příplatek 280 Kč/osoba/den, děti do 12 let 180 Kč/den.
Polopenze za příplatek 360 Kč/osoba/den, děti do 12 let 260 Kč/den

Cena pobytu ve vile Christos II. v letovisku Nea Vrasna zahrnuje: dopravu zahraničním busem s klimatizací, WC, DVD a občerstvením za Kč ubytování ve vybavených studiích balkon, vlastní sociální zařízení připojení WI-FI spotřebu vody a energie ložní prádlo závěrečný úklid služby stálého delegáta pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu 0.5 € / noc / studio

Možné příplatky v rámci dovolené v letovisku Nea Vrasna: Komplexní cestovní pojištění ALLIANZ včetně storna 36 Kč / osoba do 70 let / den
Komplexní cestovní pojištění ALLIANZ včetně storna 72 Kč / osoba do 70 let / den
Komplexní cestovní pojištění ALLIANZ včetně storna 18 Kč / dítě do 15 let / den Jednolůžkové studio 350 Kč/noc Místenka v buse 200 Kč/osoba

Slevy pro dovolenou v letovisku Nea Vrasna: AKCE DÍTĚ ZDARMA do 14,99 let – platí do 31.3.2020

Počasí na poloostrově Chalkidiki: Řecko je nejjižněji zasahující evropský stát. Počasí na poloostrově Chalkidiki je typické středozemní s horkými a suchými léty a mírnými, převážně deštivými zimami. Vzhledem k severnější poloze jsou teploty celkově trochu nižší a rozdíly mezi maximem a minimem jsou větší. Například v letních měsících dosahují průměrné teploty přes 30oC, v lednu a únoru je průměrná nejnižší teplota jen 1 oC. Stejně tak jsou větší rozdíly mezi dnem a nocí. Letní počasí v Řecku se dá charakterizovat slovy „horko a jasno“. Pokud v létě prší, jedná se převážně o odpolední bouřku, která trvá maximálně několik hodin a osvěží vzduch. Delší období deště v Řecku v létě téměř neexistuje. Statistiky uvádějí cca 300 slunečních dní v roce. Například v létě roku 2017 bylo přes noc 31oC a přes den až 42 oC. Nejkrásnější je Chalkidiki na jaře, kdy vše kvete a vzdych je prosycen krásnou vůní a ještě není oblast plná turistů. Daní za to je však poněkud studenější moře a chladnější teploty ve večerních hodinách.

Poznámka: Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

Doprava
Nástupní místa zdarma: Brno, Břeclav, Bratislava

Svozy za příplatek: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín 390 Kč / dospělá osoba, 195 Kč / dítě do 18 let, 195 Kč / senior nad 65 let
Praha 380 Kč / dospělá osoba, 190 Kč / dítě do 18 let, 190 Kč / senior nad 65 let
Zlín 250 Kč / dospělá osoba, 125 Kč / dítě do 18 let, 125 Kč / senior nad 65 let
Olomouc, Jihlava, Kroměříž 200 Kč / dospělá osoba, 100 Kč / dítě do 18 let, 100 Kč / senior nad 65 let

Invia a hotel Christos II.

invia

Hotel Christos II. můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Christos II.

Hotel Christos II. na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Christos II..

Christos II. Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Christos II. Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Christos II.

Pokud pojedete do Christos II. v termínu od 2.6.2020 do 12.6.2020 dovolená Vás vyjde na 10 110 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Ostrava
Strava: Bez stravy

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Řecko

Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.
Mrkněte na jeden z nejkrásnějších Řeckých ostrovů Zakynthos

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Christos II. recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro