dovolená chcinapláž logo

Invia: Dodeca Sea Resort hotel, Ialyssos Řecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Dodeca Sea Resort za super cenu od Invia.

Dodeca Sea Resort
Popis
Hotelový komplex nabízí komfortní ubytování pro rodiny s dětmi s možností trávení volného času při bazéne s animačním programem nebo u pláže.
Poloha a popis
Dodeca Sea Resort leží přímo na pobřeží Egejského moře v těsné blízkosti nákupních možností a do 1 km od vesničky Ialysos, kde jsou taverny, bary a obchůdky. Letiště je vzdálené cca 5 km a hlavní město Rhodos je ve vzdálenosti kolem 8 km a je lehce dostupné místní autobusovou dopravou.
Vybavení hotelu
V hotelu je k dispozici vstupní hala s 24 hod. recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace, několik barů, úschovna zavazadel, internetový koutek, Wi-Fi připojení, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, Spa centrum, tenisový kurt, stolní tenis, mini golf, plážový volejbal, animační programy a vodní skluzavky (od 10:00 – 18:00), video hry, kulečník, lékař na zavolání.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů:

Dvoulůžkové pokoje Superior jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem, individuální klimatizací, satelitní TV, ledničkou a balkonem nebo terasou.

Dvoulůžkové pokoje Deluxe s výhledem na moře jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem, individuální klimatizací, satelitní TV, ledničkou a balkonem nebo terasou.

Junior Suites jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem, individuální klimatizací, satelitní TV, ledničkou a balkonem nebo terasou.

Stravování
formou All Inclusive:

Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu DODECA SEA RESORT 5*
• Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:00 – 10:30 )
• Svačina: podávané v La Pergola ( 11:30 – 17:00 )
• Zmrzlina: podávaná v La Pergola ( 11:00 – 12:00 & 16:00 – 17:00 )
• Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 – 14:30 )
• Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 18:30 – 21:30 )
• Pozdní večeře: 3x týdně formou bufetu v hlavní baru ( 23:00 – 24:00 )

BARY:

• Hlavní bar – Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, koktejly, domácí červené a bílé víno, ouzo, džusy, pivo, voda, káva a čaj.
• Bar u bazénu – Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, koktejly, domácí červené a bílé víno, ovoce, džusy, pivo, voda, káva a čaj.
• Bar na pláži – Nealkoholické nápoje, pivo a káva. (Bar je v provozu od 15.06 do poloviny září).
• The New White Bar – Domácí červené a bílé víno, džusy, nealkoholické nápoje, pivo, vodní kávy a čaje.
• Sunset Lounge – Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, červené a bílé víno, džusy, pivo, voda, káva a čaj. (Bar je v provozu od 15.06 do konce září a je k dispozici pouze pro hosty Junior Suites a Suites).

Po 23:00 jsou všechny nápoje za příplatek.

Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena – dle vedení hotelu.

Do restaurace je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů.

Pláž a plážový servis
Písečno-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře sa nachází před hotelem a je odělená místní komunikací. Pro klienty hotelu jsou slunečníky a lehátka zdarma, plážové osušky k dispozici proti vratné záloze..
Pro děti
Hotelové animační programy, mini klub, dětský bazén, dětská diskotéka, dětská postýlka na vyžádání.

Animační tým – od poloviny května do konce září.
Dětský Mini Club – od poloviny května do konce září
Mini Disco – od poloviny května do konce září

Služby v ceně
Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Mezinárodní nápoje, čerstvé džusy, Thalassa Spa (masáže, sauna, vířivka a procedury),internetový koutek, Wi-Fi, trezor, video hry, kulečník, a la carte restaurace. lékař na zavolání. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.
Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Dodeca Sea Resort

invia

Hotel Dodeca Sea Resort můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Dodeca Sea Resort

Hotel Dodeca Sea Resort na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Dodeca Sea Resort.

Dodeca Sea Resort Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Dodeca Sea Resort Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Dodeca Sea Resort

Pokud pojedete do Dodeca Sea Resort v termínu od 10.10.2020 do 13.10.2020 dovolená Vás vyjde na 11 490 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Ialyssos

Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.
Mrkněte na jeden z nejkrásnějších Řeckých ostrovů Zakynthos

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Dodeca Sea Resort recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro