dovolená chcinapláž logo

Invia: Fenix Collection (ex. Crystal Palace) hotel, Perissa/Perivolos Řecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Fenix Collection (ex. Crystal Palace) za super cenu od Invia.

Fenix Collection (ex. Crystal Palace)
Informace o hotelu

Krásný moderně zařízený hotel Fenix Colletion se nachází na okraji letoviska Perissa, asi 800 metrů od místní dlouhé, široké pláže s tmavým vulkanickým pískem. Nabízí ubytování ve vkusně a moderně zařízených pokojích, které jsou umístěné v nízkých budovách postavených v klasickém kykladském stylu. Uprostřed hotelu naleznete velký bazén, kolem kterého jsou rozmístěny lehátka a slunečníky (pro klienty zdarma) a vzrostlé palmy. Hotel poblíž centra letoviska Perissa, cca 14 km od letiště. V okolí obchody, restaurace, taverny. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Vzdálenost
Popis pokoje

Dvoulůžkový pokoj

Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení)

Popis hotelu
Popis pláže
Sportovní aktivity za příplatek
Strava

Snídaně

Oficiální kategorie
Poznámka

V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Invia a hotel

invia

Hotel můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište:

Hotel na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište .

Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Fenix Collection (ex. Crystal Palace)

Pokud pojedete do Fenix Collection (ex. Crystal Palace) v termínu od 6.6.2023 do 13.6.2023 dovolená Vás vyjde na 11 990 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Snídaně

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Perissa/Perivolos

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2023 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Fenix Collection (ex. Crystal Palace) recenze, ulozto_cz , polské maledivy cena