dovolená chcinapláž logo

Invia: Katrin hotel & bungalovy hotel, Kréta Řecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Katrin hotel & bungalovy za super cenu od Invia.

Katrin hotel & bungalovy

Kathrin Hotel & Bungalows se nachází v krásném letovisku Stalida, pouze 250 metrů od krásné písčité pláže. Hotel nabízí svým kleintům ubytování ve vkusně zařízených pokojích v hlavní budově nebo v bungalovech. Má k dispozici i velké rodinné pokoje až pro 5 osob a je tak ideální volbou pro rodiny s dětmi, pro které je připraveno také spoustu možností zábavy, jako dětské hřiště, bazén s malými skluzavkami nebo miniklub. Autobusová zastávka je vzdálena 150 metrů a hotel má tady ideální polohu pro poznávání krás Kréty. Doporučujeme jej všem věkovým kategoriím a rodinnám s dětmi.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Standardní pokoj (Bungalov)

Ubytování za příplatek

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel

invia

Hotel můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište:

Hotel na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište .

Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Katrin hotel & bungalovy

Pokud pojedete do Katrin hotel & bungalovy v termínu od 16.10.2022 do 23.10.2022 dovolená Vás vyjde na 11 990 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Kréta

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Katrin hotel & bungalovy recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro