dovolená chcinapláž logo

Invia: Koukouras - Lia aparts hotel, Řecko Stalos , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Koukouras - Lia aparts za super cenu od Invia.

Koukouras – Lia aparts
Poloha

Hotelový komplex v oblasti Stalos cca 7 km od města Chania (pravidelné autobusové spojení), cca 25 km od letiště Chania. V okolí obchody, restaurace a taverny. Další letiště v Heraklionu je vzdáleno 150 km od hotelu.

Vybavení

Část Koukouras cca 160 m od pláže, recepce, bar, restaurace. Venku bazén, dětský bazén, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma, bar u bazénu. Část Lia – přímo na pláži, recepce, bar na pláži. Ostatní vybavení k dispozici v části Koukouras.

Pokoje

Studio: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace za poplatek (8 EUR/den), TV, trezor za poplatek, kuchyňský kout, lednička, balkon nebo terasa

Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení)

Apartmá: oddělená ložnice.

 

Zábava

1× týdně řecký večer, možnosti zábavy v Chanii.

Stravování

Bez stravování.

Snídaně:

Pláž

Písečná pláž cca 160 m od hotelu (přes pobřežní komunikaci) od hotelu Koukouras a 0 m od části Lia, lehátka a slunečníky za poplatek (cca 5 EUR/den), bar na pláži.

Děti

Dětský bazén, dětská postýlka zdarma.

Karty

VISA, EC/MC.

Web

http://www.koukouras-lia.gr

Internet
Oficiální kategorie
Poznámka

V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Invia a hotel

invia

Hotel můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište:

Hotel na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište .

Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Koukouras – Lia aparts

Pokud pojedete do Koukouras – Lia aparts v termínu od 27.5.2023 do 3.6.2023 dovolená Vás vyjde na 11 990 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Bez stravy

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Stalos

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Koukouras - Lia aparts recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro