dovolená chcinapláž logo

Lido Star hotel, Faliraki Řecko , last minute dovolená léto 2020

Pohodová dovolená za super cenu.

Lido Star
Poloha a popis
Menší hotel Lido Star Beach leží přímo u překrásné písečné pláže ve Faliraki. Centrum města s mnoha restauracemi, tavernami, nákupními a zábavními možnostmi je vzdáleno přibližně 250 metrů. Mezinárodní letiště se nachází přibližně 20 kilometrů. Známá zátoka Anthonyho Quinna je vzdálená přibližně 3 kilometry od hotelu.
Vybavení hotelu
V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, sluneční terasa, Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování ve dvou typech pokojů:

Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady je vybaven koupelnou se sociálním zařízením, satelitní TV, klimatizací, ledničkou, vysoušečem vlasů a balkonem s výhledem do zahrady. Velikost pokoje je 20 m².

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře je vybaven koupelnou se sociálním zařízením, satelitní TV, klimatizací, ledničkou, vysoušečem vlasů a balkonem s výhledem na moře. Velikost pokoje je 20 m².

Stravování
Snídaně či polopenze.
Pláž a plážový servis
Hotel se nachází přímo u písečné pláže Faliraki.
Služby v ceně
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.
Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Lido Star

invia

Hotel Lido Star můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Lido Star

Hotel Lido Star na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Lido Star.

Lido Star Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Lido Star Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Lido Star

Pokud pojedete do Lido Star v termínu od 10.10.2020 do 13.10.2020 dovolená Vás vyjde na 10 090 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Snídaně

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Faliraki

Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.
Mrkněte na jeden z nejkrásnějších Řeckých ostrovů Zakynthos

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, Lido Star tripadvisor, Lido Star recenze, Lido Star invia hotel george 24, George přihlášení , uložto_cz filmy , stahování z youtube
Vyhledejte si termín a cenu u