dovolená chcinapláž logo

Invia: Lilly's Apartments Clever hotel, Faliraki Řecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Lilly's Apartments Clever za super cenu od Invia.

Lilly’s Apartments Clever
Poloha a popis
Lilly’s Apartments CLEVER leží na východním pobřeží ostrova, nedaleko živého letoviska Faliraki. Letovisko, které je známé nejen krásnými plážemi a bohatým nočním životem, ale i především pohostinností místních obyvatel. Hlavní město ostrova je od hotelu vzdáleno cca 17 km a mazinárodní letiště cca 19 km.

Klienti Lilly’s Apartments CLEVER využívají služeb all inclusive v cca 200 metrů vzdáleném hotelu Cyprotel Faliraki 4*. Za velmi příjemnou cenu tudíž získávají možnost navštěvovat 2 hotely, vzdálené cca 200 metrů od sebe!

Lilly´s Apartments jsou oficiálně klasifikovány jako 2* ubytování. V případě kombinace se službami v hotelu Cyprotel Faliraki je prodejní kategorie 3*

Vybavení hotelu
Apartmány jsou vybaveny klimatizací, WIFI připojením. Dále klienti využívají veškeré služby hotelu Cyprotel Faliraki.
Vybavení pokoje
Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s koupelnou, klimatizací (za poplatek), WIFI připojením zdarma a lednicí.
Stravování
All inclusive v hotelu Cyprotel Faliraki 4*

Strava formou bufetových stolů:
07:30 – 10:00 snídaně
10:00 – 12:00 svačina ve snack baru
12:30 – 14:30 oběd
15:00 – 18:00 svačina ve snack baru
16:30 – 17:30 odpolední káva, zákusky
18:30 – 21:30 večeře

Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (v rámci all inclusive 10:00 – 00:00):
17:00 – 01:00 Hlavní bar
10:00 – 01:00 Pool Bar
10:00 – 18:00 Snack Bar

Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena – dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis
Pláž je vzdálena 1,2 km od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.
Služby v ceně
WIFI připojení. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Klimatizace (7 euro/den), lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které jsou za poplatek, získáte po příjezdu do hotelu.
Poznámka
CLEVER UBYTOVÁNÍ
CK svým klientům nabízí možnost využívat vysokých standardů 2, 3 a 4* hotelů za velmi výhodnou cenu.
CLEVER koncept je založen na tom, že klienti jsou ubytováni v pěkných, čistých apartmánech či studiích v blízkosti hotelů nabízejících all inclusive stravování. Klienti mohou využívat veškeré neplacené služby, které hotely nabízí, včetně all inclusive.
Tento koncept je pro klienty výhodný z následujících důvodů:
1. Klienti ušetří nezanedbatelnou část peněz
2. Ubytování ve studiích nabízí klientům klid od shonu all inclusive hotelů, s možností odpočinku ve svých pokojích, ale s možností využívaní all inclusive dle potřeby.

Základní charakteristika

– klienti využívají všech služeb all inclusive ve stejné míře, jako by byli přímo klienty daného hotelu, který tyto služby nabízí.

Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Lilly’s Apartments Clever

invia

Hotel Lilly’s Apartments Clever můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Lilly’s Apartments Clever

Hotel Lilly’s Apartments Clever na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Lilly’s Apartments Clever.

Lilly’s Apartments Clever Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Lilly’s Apartments Clever Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Lilly’s Apartments Clever

Pokud pojedete do Lilly’s Apartments Clever v termínu od 26.9.2020 do 29.9.2020 dovolená Vás vyjde na 10 390 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Faliraki

Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.
Mrkněte na jeden z nejkrásnějších Řeckých ostrovů Zakynthos

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Lilly's Apartments Clever recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro