dovolená chcinapláž logo

Invia: Nea Vrasna - PROGRAM 55 bez stravy - Vila Voula (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo hotel, poloostrov Chalkidiki a Thessaloniki Řecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Nea Vrasna - PROGRAM 55 bez stravy - Vila Voula (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo za super cenu od Invia.

Nea Vrasna – PROGRAM 55 bez stravy – Vila Voula (Chalkidiki, Nea Vrasna) – letadlo
Popis
Poloha: Tato rodinná vilka, kterou tvoří jen 4 studia, je umístěna v krásné zahradě s venkovním posezením a možností grilování. Je vzdálena pouze 20 m od krásné písečné pláže, u které najdete plážový bar s lehátky a slunečníky za konzumaci. Od centra městečka je vzdálena 300 m. V blízkosti ubytování najdete pekárnu, supermarket a dětské hriště s houpačkami. Centrum letoviska láká k příjemným procházkám a prázdninovým nákupům – najdete zde řadu taveren s řeckými specialitami a obchůdky se suvenýry a oblečením.

Ubytování ve vile Voula v letovisku Nea Vrasna: standardní studia pro 2 – 4 osoby (2 manželské postele – šířka 140 cm) sociální zařízení (WC, sprcha) kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí, varná konvice) Wi-Fi, trezor klimatizace (za poplatek cca 5 €/den) prostorná terasa se zahradním nábytkem tato vilka se skládá jen ze 4 studií, nabízí příjemné ubytování, malou vzdálenost k moři. Je ideální pro uzavřenou společnost

Stravování ve vile Voula v letovisku Nea Vrasna: Vlastní vaření, individuální stravování nebo možnost zajištění stravování, které se podává v nedaleké řecké taverně Zinon s výbornou kuchyní. Základní cena na našich stránkách je bez stravování, avšak již v naší kanceláři nebo na místě u naší delegátky si můžete zakoupit libovolný počet stravenek za níže uvedené ceny, které jsou stejné i při zakoupení v Řecku. Snídaně (rozšířená kontinentální – v době 9:00 – 10:00 hod.) za příplatek 120 Kč/osoba/den. Večeře (široký výběr z jídelního lístku z 20 druhů jídel včetně salátu, ovoce nebo dezert, pečivo, nápoj (pivo, víno, nealko) za příplatek 280 Kč/osoba/den, děti do 12 let 180 Kč/den. Podává se v době 13:00 – 21:00 hod. – můžete tedy volit dle vlastního programu mezi obědem a večeří.

Cena pobytu ve vile Voula v letovisku Nea Vrasna zahrnuje:
letenku včetně všech letištních poplatků transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět ubytování ve vybavených studiích spotřebu vody a energie ložní prádlo, ručníky závěrečný úklid služby delegáta pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb. PLATBY: I. záloha 30 % z celkové ceny při podpisu smlouvy II. doplatek zálohy do 50 % splatný do 15. 3. 2021 III. doplatek celkové ceny splatný 30 dní před odjezdem Cena nezahrnuje pobytovou taxu 0.50 € / den pobytu / studio – platba na místě u delegátky

Možné příplatky v rámci dovolené v letovisku Nea Vrasna: Cestovní pojištění UNIQA včetně storna 34 Kč /osoba/den Možnost připojištění na Covid-19 za 34 Kč /osoba/den Jednolůžkové studio 320 Kč /noc Klimatizace za příplatek 5 €, trezor za příplatek 1 € – platba na místě

Počasí na poloostrově Chalkidiki: Řecko je nejjižněji zasahující evropský stát. Počasí na poloostrově Chalkidiki je typické středozemní s horkými a suchými léty a mírnými, převážně deštivými zimami. Vzhledem k severnější poloze jsou teploty celkově trochu nižší a rozdíly mezi maximem a minimem jsou větší. Například v letních měsících dosahují průměrné teploty přes 30oC, v lednu a únoru je průměrná nejnižší teplota jen 1 oC. Stejně tak jsou větší rozdíly mezi dnem a nocí. Letní počasí v Řecku se dá charakterizovat slovy „horko a jasno“. Pokud v létě prší, jedná se převážně o odpolední bouřku, která trvá maximálně několik hodin a osvěží vzduch. Delší období deště v Řecku v létě téměř neexistuje. Statistiky uvádějí cca 300 slunečních dní v roce. Například v létě roku 2017 bylo přes noc 31oC a přes den až 42 oC.
Nejkrásnější je Chalkidiki na jaře, kdy vše kvete a vzdych je prosycen krásnou vůní a ještě není oblast plná turistů. Daní za to je však poněkud studenější moře a chladnější teploty ve večerních hodinách.

Poznámka: Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

Invia a hotel Nea Vrasna – PROGRAM 55 bez stravy – Vila Voula (Chalkidiki, Nea Vrasna) – letadlo

invia

Hotel Nea Vrasna – PROGRAM 55 bez stravy – Vila Voula (Chalkidiki, Nea Vrasna) – letadlo můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Nea Vrasna – PROGRAM 55 bez stravy – Vila Voula (Chalkidiki, Nea Vrasna) – letadlo

Hotel Nea Vrasna – PROGRAM 55 bez stravy – Vila Voula (Chalkidiki, Nea Vrasna) – letadlo na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Nea Vrasna – PROGRAM 55 bez stravy – Vila Voula (Chalkidiki, Nea Vrasna) – letadlo.

Nea Vrasna – PROGRAM 55 bez stravy – Vila Voula (Chalkidiki, Nea Vrasna) – letadlo Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Nea Vrasna – PROGRAM 55 bez stravy – Vila Voula (Chalkidiki, Nea Vrasna) – letadlo Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Nea Vrasna – PROGRAM 55 bez stravy – Vila Voula (Chalkidiki, Nea Vrasna) – letadlo

Pokud pojedete do Nea Vrasna – PROGRAM 55 bez stravy – Vila Voula (Chalkidiki, Nea Vrasna) – letadlo v termínu od 15.9.2021 do 25.9.2021 dovolená Vás vyjde na 11 990 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Brno
Strava: Bez stravy

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, poloostrov Chalkidiki a Thessaloniki

Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.
Mrkněte na jeden z nejkrásnějších Řeckých ostrovů Zakynthos

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Nea Vrasna - PROGRAM 55 bez stravy - Vila Voula (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro