dovolená chcinapláž logo

Invia: ROOMS 48 hotel, Laganas Řecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu ROOMS 48 za super cenu od Invia.

ROOMS 48
Informace o hotelu

Menší hotel skládající se z jedné budovy se studii a zahradou se nachází v klidné části letoviska Laganas. Hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených studiích pro 2-3 osoby s menším kuchyňským koutem. Rušné centrum letoviska Laganas s mnoha bary, diskotékami, restauracemi a obchůdky se nachází v docházkové vzdálenosti. Hosté hotelu mohou využívat bazény v sesterkých hotelech Zante Plaza a Club Zante Plaza. Ubytování je vhodné zejména pro nenáročné klienty, kteří si chtějí užívat krás ostrova včetně místní kuchyně.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Vzdálenost
Popis hotelu
Popis pokoje

Studio

Popis pláže
Sportovní aktivity za příplatek
Strava v ceně

Invia a hotel

invia

Hotel můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište:

Hotel na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište .

Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu ROOMS 48

Pokud pojedete do ROOMS 48 v termínu od 13.6.2023 do 16.6.2023 dovolená Vás vyjde na 11 394 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Ostrava
Strava: Bez stravy

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Laganas

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, ROOMS 48 recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro