dovolená chcinapláž logo

Invia: SUN BEACH RESORT COMPLEX hotel, Ialyssos Řecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu SUN BEACH RESORT COMPLEX za super cenu od Invia.

SUN BEACH RESORT COMPLEX
Informace o hotelu

Moderní čtyřhvězdičkový hotelový komplex Sun Beach Resort na severozápadním pobřeží ostrova, cca 9 kilometrů od hlavního města Rhodos, v letovisku Ialyssos (3km) je resortem zábavy a relaxace na pláži. Hotel nabízí kvalitní služby a gastronomii na vysoké úrovni. Díky svému umístění v blízkosti mnoha turistických atrakcí a možností zábavy a současně skvělé poloze přímo na pláži je přímo předurčen ke strávení úžasné dovolené. Centrum letoviska s místními obchůdky, tavernami na pobřeží moře a bary se nachází cca 10 minut chůze od hotelu. Doporučujeme návštěvu historického centra hlavního města ostrova, kam se pohodlně dostanete místní autobusovou dopravou. Zastávka se nachází 500 m od hotelu. Hotel je uzpůsoben pro hendikepované klienty.

Vzdálenost
Popis pokoje

Dvoulůžkový pokoj, Výhled zahrada

Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení)

Popis hotelu
Popis pláže
Sportovní aktivity zdarma
Sportovní aktivity za příplatek
Strava

Polopenze

All Inclusive

Oficiální kategorie
Poznámka

V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Invia a hotel

invia

Hotel můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište:

Hotel na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište .

Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu SUN BEACH RESORT COMPLEX

Pokud pojedete do SUN BEACH RESORT COMPLEX v termínu od 5.10.2024 do 6.10.2024 dovolená Vás vyjde na 11 540 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Ialyssos

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, SUN BEACH RESORT COMPLEX recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro