dovolená chcinapláž logo

Invia: The Senses Tsilivi Hotel by Zante hotel, Řecko Tragaki , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu The Senses Tsilivi Hotel by Zante za super cenu od Invia.

The Senses Tsilivi Hotel by Zante
Informace o hotelu

Hotel se nachází na okraji rušného letoviska Tsilivi. Nabízí ubytování ve třech typech komfortně zařízených pokojů. Pouze deset minut chůze od hotelu se nachází aquapark, na pláž je to zhruba 600 m, centrum letoviska Tsilivi s množstvím obchůdků, barů, restaurací a další nabídky zábavy je vzdáleno 1,5 km. Hotel doporučujeme nenáročným klientům.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Vzdálenost
Popis hotelu
Popis pokoje

Standardní pokoj economy

Ubytování za příplatek

Popis pláže
Sportovní aktivity za příplatek
Strava v ceně
Strava za příplatek

Invia a hotel

invia

Hotel můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište:

Hotel na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište .

Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu The Senses Tsilivi Hotel by Zante

Pokud pojedete do The Senses Tsilivi Hotel by Zante v termínu od 13.6.2023 do 20.6.2023 dovolená Vás vyjde na 13 242 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Brno
Strava: Bez stravy

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Tragaki

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2022 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, The Senses Tsilivi Hotel by Zante tripadvisor, The Senses Tsilivi Hotel by Zante recenze, The Senses Tsilivi Hotel by Zante invia hotel, čedok, exim tours, ulozto_cz , stahování z youtube, stahuj
Akce: Egypt, all inclusive 9 990 Kč