dovolená chcinapláž logo

Invia: Villa Iliatoras hotel, Agia Pelagia Řecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Villa Iliatoras za super cenu od Invia.

Villa Iliatoras
Poloha a popis
Komfortní Villa ILIATORAS je postavena v kopci přímo nad pláží “Mononafti” v oblasti Agia Pelagia, obklopena stromy a květinami, kde nabízí jedinečný výhled. Jedná se o velmi romantické a klidné místo pro dovolenou nedaleko od moře. Villa nabízí pět nezávislých pokojů. Čtyři jsou v přízemí – dva apartmány a dvě studia. V horním patře se nachází „suita“. Všechny pokoje mají nádherný výhled na moře nebo na kopce a krajinu kolem.
Architektura Villy ILIATORAS – vybavení a obecně konfigurace vnějších i vnitřních prostor se vyznačují osobními prvky a detaily, a to je to, co ILIATORAS odlišuje od formálního hotelu, studií či apartmánů, které se standardně nabízejí. Jedná se o netypické ubytování, tradiční krétskou vilu. Díky své jedinečnosti ve vybavení a komfortu, který Vás zde čeká, zde strávíte pohodovou dovolenou v soukromí.
V okolí se nachází taverny, které jsou známé pro jedinečné kulinářské zážitky. Dále zde najdete supermarkety, řeznictví, banky, drogerie a jiné. V regionu si návštěvníci mohou vyzkoušet různé vodní sporty nebo kurzy potápění v krásném krétském moři.
Vybavení hotelu
Možnost Wi-Fi zdarma, dětská postýlka na vyžádání.
Vybavení pokoje
Studia “Mononaftis” a “Orion” (pro 2 – 4 osoby, vhodné pro rodiče a 2 děti) – jedna prostornější místnost, která zahrnuje velkou manželskou postel s nočními stolky, šatní skříň, jídelnu, dvě pohovky, které lze použít i jako 2 pohodlné přistýlky, kuchyňku se základním vybavením, chladnička, TV, fén, koupelna, WC, klimatizace (za poplatek).

Apartmány “Ear” a “Iliotropio” (pro 2 – 4 osoby) s výhledem na kamennou zahradu, ložnici, obývací pokoj s panoramatickým výhledem na moře, kuchyňku se základním vybavením, chladnička, TV, fén a prostornou koupelnu. Klimatizace za poplatek.

Ve vile se nachází i 1 suita, ta je však pouze na vyžádání, zpětné potvrzení (cena dle kalkulace objednávky).
Suita “Ouranos” – je velký mezonetový pokoj s velkou verandou, ložnicí, obývacím pokojem a jídelnou. Dále je zde jídelní část (kuchyňka) a koupelna, menší veranda, s krásným výhledem na západ slunce.

Stravování
Bez stravy – nákupní možnosti, restaurace a taverny v letovisku Agia Pelagia.
Pláž a plážový servis
Pláž Mononaytis je vzdálena cca 5 minut, pláž Agia Pelagia a pláž Psaromoyra jsou vzdálené cca 250 m – 400 m. Plážový servis je za poplatek.
Služby za poplatek
Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Poznámka
Toto ubytování je na zpětné potvrzení.
Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Villa Iliatoras

invia

Hotel Villa Iliatoras můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Villa Iliatoras

Hotel Villa Iliatoras na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Villa Iliatoras.

Villa Iliatoras Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Villa Iliatoras Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Villa Iliatoras

Pokud pojedete do Villa Iliatoras v termínu od 29.5.2020 do 2.6.2020 dovolená Vás vyjde na 10 490 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Bez stravy

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Agia Pelagia

Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.
Mrkněte na jeden z nejkrásnějších Řeckých ostrovů Zakynthos

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Villa Iliatoras recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro