dovolená chcinapláž logo

Invia: Yianna Caravel hotel, Amoudara Řecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Yianna Caravel za super cenu od Invia.

Yianna Caravel
Poloha a popis
Hotel Yianna Caravel se nachází v oblíbeném turistickém letovisku Ammoudara, které je v letních měsících velice živé, a to především díky dlouhé a čisté pláži. V okolí hotelu najdete mnoho řeckých restaurací, barů, obchodů, diskoték a taveren. Hotel je nově otevřený od roku 2017, postaven v moderním stylu z ekologických materiálů, hotel architektonicky podněcuje pocit relaxace a příjemného prostředí. Hotel je vzdálneý 7 km od letiště a 5 km od centra města Heraklion. Hotel má ideální pozici jakožto startovní místo pro výlety do okolí. V blízkosti Ammoudary se nachází vesnice Gazi, archeologické nálezy v Tylissosu, Krétská univerzita či vesnice Rogdia.
Vybavení hotelu
Hostům je k dispozici recepce s lobby 24 hodin denně, restaurace, lehátka na pláži.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování v následujících typech pokojů:

Pokoj Deluxe double (pro 2 osoby)
Pokoj Junior Suite (pro 2 – 4 osoby)
Pokoj Juniour Suite s výhledem na moře (pro 2 – 4 osoby)

Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchou, balkonem (kromě Deluxe double), trezorem, klimatizací, satelitní televizí, fénem, telefonem, připojením k WiFi a mini ledničkou.

Stravování
Snídaně nebo polopenze.
Pláž a plážový servis
Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu.
Plážové slunečníky a lehátka jsou zdarma.
Vedle hotelu možnost vodních sportů a surfování.
Služby v ceně
Lehátka a slunečníky na pláži.
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Nabídku služeb, které jsou za poplatek, získáte po příjezdu do hotelu.
Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Yianna Caravel

invia

Hotel Yianna Caravel můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Yianna Caravel

Hotel Yianna Caravel na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Yianna Caravel.

Yianna Caravel Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Yianna Caravel Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Yianna Caravel

Pokud pojedete do Yianna Caravel v termínu od 2.10.2020 do 6.10.2020 dovolená Vás vyjde na 11 590 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Snídaně

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Amoudara

Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.
Mrkněte na jeden z nejkrásnějších Řeckých ostrovů Zakynthos

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2023 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Yianna Caravel recenze, ulozto_cz , polské maledivy cena