dovolená chcinapláž logo

Invia: Balik Kleopatra hotel, Kleopatra Turecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Balik Kleopatra za super cenu od Invia.

Balik Kleopatra
Poloha a popis
Hotel Balik má dvě budovy a je umístěn v blízkosti pláže. Nachází se cca 1 km od centra střediska Alanya, 120 km od města Antalya. V okolí hotelu je řada obchodů, restaurací a sportovních možností v nedalekém centru střediska.
Vybavení hotelu
V hotelu je recepce otevřená 24 hodin denně, lobby s plazmovým televizorem, bar u bazénu, hotelová restaurace, úschovna zavazadel, trezor, výtah, parkoviště zdarma, nekuřácké pokoje, zahrada, malý bazének s dětskou částí, klimatizace.
Vybavení pokoje
Pokoje v hotelu jsou moderně zařízené, mají SAT-TV, klimatizaci, koupelnu se sprchou a vysoušečem vlasů a balkon. Pokoje v přední budově mají přímý výhled na moře a pokoje v zadní budově mají boční výhled na moře.
Stravování
Polopenze formou bufetu v hlavní restauraci.
Pláž a plážový servis
Hotel je vzdálen cca 30 m od krásné písečné pláže Kleopatra, přes silnici a pěší promenádu.
Pro děti
Dětské hřiště a bazén s dětskou částí.
Povolená hmotnost zavazadla
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Balik Kleopatra

invia

Hotel Balik Kleopatra můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Turecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Balik Kleopatra

Hotel Balik Kleopatra na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Turecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Balik Kleopatra.

Balik Kleopatra Turecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Balik Kleopatra Turecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Balik Kleopatra

Pokud pojedete do Balik Kleopatra v termínu od 11.5.2020 do 14.5.2020 dovolená Vás vyjde na 9 490 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Plná penze

Kalkulace je vytvořena ke dni 21.11.2019

Lokalita

Turecko, Kleopatra

Turecko je demokratickou zemí ležící v Malé Asii a z menší části v jihovýchodní Evropě. Z jihu omývá břehy Turecka Středozemní moře, ze západu Egejské moře. Na západním okraji evropské části Turecka probíhá hranice s Řeckem a Bulharskem. Severní břehy Turecka omývá Černé moře. Mezi nejznámější letoviska na Turecké riviéře patří např. Alanya, Antalya, Belek, Side a Kemer. Na Egejské riviéře jsou populární letoviska Bodrum, Marmaris, Fethiye aj.

Přečtěte si více informací o destinaci: Turecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Balik Kleopatra recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro