dovolená chcinapláž logo

M.C Mahberi Beach hotel, Konakli Turecko , last minute dovolená léto 2021 Invia

Pohodová dovolená v hotelu M.C Mahberi Beach za super cenu od Invia.

M.C Mahberi Beach
Popis
Velmi příjemný hotel s krásnou zahradou, rozkládající se přímo podél pláže. Kvalitní služby a veškeré vyžití. Doporučujeme!
Poloha
Hotel se nachází v oblasti Konakli a celý komplex se rozkládá podél pláže, na kterou se dostanete přes krásnou hotelovou zahradu, vzdálenost od centra Alanye cca 10 kilometrů, do centra Konakli 500 metrů.
Vzdálenosti
Vzdálenost od letiště: 110 km.
Vzdálenost od pláže: 150 metrů od samotného hotelu, komplex přímo podél pláže.
Ubytování
Pokoje: klimatizace, TV/SAT, telefon, WC, sprcha, vysoušeč vlasů, balkón, minibar, trezor, většina pokojů s výhledem na moře.
Vybavení a služby
Hotel: hlavní restaurace s venkovním sezením, snack bar, zahradní bar, lobby bar, disco bar, tři venkovní bazény, dva dětské bazény, skluzavky, vnitřní bazén, jacuzzi, masáže, sauna, fitness, kadeřnictví, sportovní vyžití (plážový volejbal, aerobic, vodní sporty, biliard, tenis, stolní tenis, šipky), TV místnost, amfiteátr, denní a večerní animační programy (turecká noc, plážová pary, karaoke, večerní představení), lékařská služba, obchod, půjčovna aut.

All inclusive (10:00-23:00): snídaně (7:00-10:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci; odpolední čaj (čaj, káva, sladké pečivo) 16:30-17:30 v zahradním baru; denní občerstvení v zahradním a plážovém baru 11:00-16:00; půlnoční občerstvení v hlavní restauraci 23:00-23:00; neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů 10:00-23:00.
Služby hotelu v rámci all inclusive: lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, sauna, fitness, animační programy, stolní tenis, mini kopaná, šipky, aerobic, wifi internet na pokojích i ve společných prostorách (s omezením do 100MB).
Služby nad rámec all inclusive (za příplatek): čerstvé ovocné šťávy, turecká káva, všechny nápoje v disco baru, trezor na pokoji, masáže, tenisové vybavení, čištění oděvů, lékařská služba, internetová kavárna, kadeřnictví, telefon, vodní sporty, pokojová služba.

Děti
Dětské bazény, skluzavky, dětské hřiště, mini club (pro děti 4-12 let), mini disco.

Invia a hotel M.C Mahberi Beach

invia

Hotel M.C Mahberi Beach můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Turecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: M.C Mahberi Beach

Hotel M.C Mahberi Beach na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Turecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište M.C Mahberi Beach.

M.C Mahberi Beach Turecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište M.C Mahberi Beach Turecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu M.C Mahberi Beach

Pokud pojedete do M.C Mahberi Beach v termínu od 28.9.2020 do 1.10.2020 dovolená Vás vyjde na 10 190 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 21.11.2019

Lokalita

Turecko, Konakli

Turecko je demokratickou zemí ležící v Malé Asii a z menší části v jihovýchodní Evropě. Z jihu omývá břehy Turecka Středozemní moře, ze západu Egejské moře. Na západním okraji evropské části Turecka probíhá hranice s Řeckem a Bulharskem. Severní břehy Turecka omývá Černé moře. Mezi nejznámější letoviska na Turecké riviéře patří např. Alanya, Antalya, Belek, Side a Kemer. Na Egejské riviéře jsou populární letoviska Bodrum, Marmaris, Fethiye aj.

Přečtěte si více informací o destinaci: Turecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2021 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, M.C Mahberi Beach tripadvisor, M.C Mahberi Beach recenze, M.C Mahberi Beach invia hotel george 24, George přihlášení , ulozto_cz , stahování z youtube / stahuj
Vyhledejte si termín a cenu u