dovolená chcinapláž logo

Invia: Tac Premier & Spa hotel, Kleopatra Turecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Tac Premier & Spa za super cenu od Invia.

Tac Premier & Spa
Popis
Velmi hezký hotel s dobrými službami, 50 metrů od pláže a kilometr od centra města Alanya.
Poloha
Hotel se nachází ve městě Alanya, jen pár kroků od nákupních možností a cca jeden kilometr od centra Alanye (snadno dostupné autobusy, které staví přímo u hotelu), nádherná Kleopatřina pláž je vzdálena jen cca 50 metrů od hotelu přes místní komunikaci.
Vzdálenosti
Vzdálenost od pláže: 50 metrů od nádherné Kleopatřiny pláže.
Ubytování
Standardní pokoje: 1, 2, 2+1.
Větší rodinné pokoje: 3, 2+2, 3+1.
Vybavení pokojů: klimatizace, LCD TV/SAT, telefon, WC, sprcha, vysoušeč vlasů, balkón, minibar a trezor (za příplatek), wifi internet, varná konvice, káva, čaj.
Vybavení a služby
Nonstop recepce, lobby bar s wifi internetem, výtah, restaurace s venkovním sezením, krytý bazén, venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, dětský bazén, internetový kout, wifi internet, mini klub, stolní tenis, fitness, sauna, masáže, praní a žehlení oděvů, lékařská služba, půjčovna aut.

All inclusive (7:30-24:00): neomezená konzumace místních nealkoholických i alkoholických nápojů; snídaně, oběd a večeře formou bufetu (tematické večery a show); občerstvení během dne, káva-čaj, půlnoční polévka.

Služby v rámci all inclusive: sauna, fitness, krytý a venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, TV koutek, stolní tenis, mini klub, minibar na pokoji (naplněný vodou), varná konvice, wifi internet na pokoji a v lobby baru.

Služby nad rámec all inclusive (za příplatek): veškeré importní nápoje, všechny nápoje v době mezi 24:00-7:30, turecká káva, telefon, trezor na pokoji, internetový koutek, praní a žehlení prádla, wellness, masáže, půjčovna aut, lékařská služba, plážový bar, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži.

Invia a hotel Tac Premier & Spa

invia

Hotel Tac Premier & Spa můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Turecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Tac Premier & Spa

Hotel Tac Premier & Spa na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Turecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Tac Premier & Spa.

Tac Premier & Spa Turecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Tac Premier & Spa Turecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Tac Premier & Spa

Pokud pojedete do Tac Premier & Spa v termínu od 1.5.2021 do 8.5.2021 dovolená Vás vyjde na 12 390 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Lokalita

Turecko, Kleopatra

Turecko je demokratickou zemí ležící v Malé Asii a z menší části v jihovýchodní Evropě. Z jihu omývá břehy Turecka Středozemní moře, ze západu Egejské moře. Na západním okraji evropské části Turecka probíhá hranice s Řeckem a Bulharskem. Severní břehy Turecka omývá Černé moře. Mezi nejznámější letoviska na Turecké riviéře patří např. Alanya, Antalya, Belek, Side a Kemer. Na Egejské riviéře jsou populární letoviska Bodrum, Marmaris, Fethiye aj.

Přečtěte si více informací o destinaci: Turecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2022 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, Tac Premier & Spa tripadvisor, Tac Premier & Spa recenze, Tac Premier & Spa invia hotel, čedok, exim tours, george 24, George přihlášení , ulozto_cz , stahování z youtube, stahuj